Byłeś podczas wakacji lub wybierasz się na tereny województwa podkarpackiego? A może masz tam swoją ulubioną trasę i chcesz się nią pochwalić? – tak województwo podkarpackie i portal Traseo.pl zachęcają do wzięcia udziału w konkursie promującym niezwykłe podkarpackie miejsca i szlaki.
Do wygrania jest m.in. wysokiej klasy rower, bagażniki rowerowe, plecaki.

- Lato już za nami, ale to nie znaczy, że czas wojaży się skończył – złota polska jesień ma wiele do zaoferowania, a jeśli w parze z turystyką idzie możliwość zdobycia cennych nagród, zachęta jest podwójna - zapraszają do udziału w konkursie województwo podkarpackie oraz portal Traseo.pl.

Chętni do udziału powinni do 15 listopada zamieścić w portalu lub za pomocą aplikacji mobilnej Traseo przebytą przez siebie trasę, dodać zdjęcia oraz opis. Zgłaszana wycieczka konkursowa powinna przynajmniej w części prowadzić przez teren woj. podkarpackiego. Może być zarówno piesza, rowerowa, jak i konna czy kajakowa.

Celem konkursu „Wakacyjne wspomnienia ze szlaków Podkarpacia” jest przede wszystkim promocja niezwykłych podkarpackich miejsc i szlaków, a zatem im więcej uczestnik zamieści ciekawych zdjęć, dłuższy i interesujący opis, a także inspirującą trasę, która będzie także atrakcyjna dla innych użytkowników, tym szanse na zwycięstwo większe.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin dostępne są na portalu Traseo.pl.(PAP)

autor: Agnieszka Pipała

api/ mok/