Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Rzeszowie na parkingu przy ul. Lwowskiej. Kierująca mazdą podczas cofania uderzyła w sąsiednie auto i uciekła. Miała ponad 3 promile.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godzinny 17, na parkingu przy ul. Lwowskiej. Policjanci zostali zawiadomieni, że kierująca mazdą, cofając uszkodziła zaparkowany obok samochód. Kobieta, po rozmowie z poszkodowanym, odjechał z miejsca zdarzenia. Z przekazanych informacji wynikało, że mogła być pod wpływem alkoholu.

Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia, policjanci ustalili, że kierująca mazdą, po uszkodzeniu samochodu poszkodowanego, wysiadła ze swojego auta i przekazała mu swoje dane. Kiedy mężczyzna poinformował ją, że zawiadomił policjantów, kierująca odjechała w kierunku ulicy Kustronia. Według relacji poszkodowanego czuć było od niej alkohol.

Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali kierującą mazdą. Podczas rozmowy 39-latka potwierdziła, że brała udział w kolizji, oraz że wcześniej piła alkohol. Przeprowadzone przez policjantów badanie na stan trzeźwości wykazało u niej ponad 3 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Jeżeli potwierdzi się, że kierowała w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.