Po blisko 14 latach nastąpiła zmiana na stanowisku rzecznika prasowego prezydenta Rzeszowa. Marzena Kłeczek-Krawiec zastąpiła Macieja Chłodnickiego.
O kolejnych zmianach personalnych w rzeszowskim ratuszu pisaliśmy tutaj: Rzeszów. Kolejne zmiany personalne w miejskim Ratuszu. Jedną z nich była likwidacja biura prasowego, w zamian tego utworzenie w ramach Kancelarii Prezydenta komórki komunikacji społecznej, na której czele stanęła Marzena Kłeczek-Krawiec.

Marzena Kłeczek-Krawiec zastąpiła Macieja Chłodnickiego w funkcji rzecznika prezydenta Rzeszowa

To właśnie ta Pani tym samym została nowym rzecznikiem prasowym Prezydenta Miasta Rzeszowa. Konrad Fijołek zaprezentował ją dzisiaj oficjalnie przedstawicielom mediów.

- Dzisiejszą konferencję poświęconą Budżetowi Obywatelskiego otworzyła Marzena Kłeczek-Krawiec, która tym samym obejmuje oficjalnie funkcję rzecznika Urzędu Miasta Rzeszowa - mówił Konrad Fijołek.

Do jej zadań będzie należało zapewnienie stałego kontaktu prezydenta z mieszkańcami, reprezentowanie prezydenta w kontaktach z mediami i opinią publiczną, wprowadzanie nowoczesnych metod komunikacji ze społeczeństwem i mediami, organizowanie i prowadzenie konferencji czy seminariów.

Prezydent Rzeszowa podziękował tym samym Maciejowi Chłodnickiemu. - Chciałbym bardzo mocno podziękował Maciejowi Chłodnickiemu za blisko 15 lat pracy. Jego odejście z tej funkcji kończy tym samym pewną epokę w rzeszowskim ratuszu - dodał Konrad Fijołek.

Jednak ta zmiana nie oznacza, że Maciej Chłodniki odchodzi całkowicie z miejskiego ratusza. Będzie on pracować wspólnie z Arturem Gernandem oraz Grzegorzem Bukałą w oddziale komunikacji społecznej.