Oświetlenia powstanie na odcinku ok. 4 km, czyli na całej długości ul. Podleśnej na rzeszowskim osiedlu Budziwój.
- Przetarg na wybór wykonawcy tego zadania został już ogłoszony. Wybór firmy odbędzie się w listopadzie. Na realizację inwestycji będzie ona miała 10 miesięcy od daty podpisania umowy - informuje Artur Gernand z Kancelarii Preyzdenta Miasta Rzeszowa.

Cała ul. Podleśnia zostanie rozświetlona nowymi latarniami


Oświetlenie zostanie wybudowane na całej długości ulicy ul. Podleśnej w Rzeszowie, czyli od ul. Budziwojskiej do granicy miasta. Długość trasy budowanego oświetlenia to 3828 metrów. W ramach tego zadania przy Podleśnej zostaną zamontowane 94 latarnie.

Budowę oświetlenia ulicy Podleśnej Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa zapowiedział w czasie kampanii wyborczej, po spotkaniu z mieszkańcami osiedla Budziwój. Inwestycja została wpisana na listę tzw. Kontaktów Osiedlowych.

Więcej na temat obietnic dla poszczególnych osiedli pisaliśmy tutaj: Konrad Fijołek przedstawił "konkrety dla Mieszkańców Miasta Rzeszowa"

~Dinks

22-12-2021 08:29 3 1

Senatorska i Porąbki to bardzo fajna ulica, ale traktować ją trzeba niestety tylko jako sciezkę rowerową☹
Odpowiedz

~ja

27-10-2021 14:11 1 2

zakładając oczywiście, że nikt nie wbił drutów w ziemię na poboczu :)
Odpowiedz

~ty

27-10-2021 11:19 1 2

Dokładnie! Na Porąbkach coraz więcej domów i mieszkań, a oświetlenia i poszerzenia drogi brak, nie mówiąc o Senatorskiej, gdzie żeby przejechać oba auta muszą zjechać na pobocze. Stan Senatorskiej pozostawia również wiele do życzenia.
Odpowiedz

~ja

26-10-2021 13:45 1 1

Super, ul. Podleśna.
A tam, gdzie powstają ogromne osiedla z ogromną liczbą mieszkańców to próżno szukać oświetlenia. W nocy nie da się wyjść nawet z psem bez oświetlenia w postaci 4 latarek. Mowa o Porąbkach oraz Senatorskiej.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.