Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców W-wy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższy poniedziałek 1 listopada na film: Wszyscy Święci New Jersey.
Reżyserem filmu jest Alan Taylor, zaś scenariusz napisali David Chase oraz Lawrence Konner. Z kolei w filmie zagrali takie gwiazdy jak m.in. Vera Farmiga, Jon Bernthal czy Billy Magnussen.

Opis filmu:


Film fabularny, będący prequelem przełomowego, nagradzanego serialu "Rodzina Soprano" Davida Chase’a. Młody Anthony Soprano dorasta w jednej z najbardziej burzliwych epok w historii Newark, stając się mężczyzną w chwili, gdy rywalizujący gangsterzy zaczynają podnosić się i rzucać wyzwanie wszechpotężnej rodzinie przestępczej DiMeo nad coraz bardziej targanym wyścigami miastem. W zmieniających się czasach znajduje się wujek, którego ubóstwia, Dickie Moltisanti, który z trudem radzi sobie zarówno ze swoimi zawodowymi, jak i osobistymi obowiązkami - i którego wpływ na swojego siostrzeńca pomoże uczynić z wrażliwego nastolatka wszechpotężnego szefa mafii.

Start filmu o godz. 18.30.

Zwiastun filmu:


Zobacz pełny repertuar kina Helios