Kolejni rzeszowianie odebrali dzisiaj w ratuszu nagrody za udział w loterii „Rzeszów to My”. Wysokiej klasy laptop dla graczy, hulajnoga elektryczna i sportowy smartwatch zostały rozlosowane w pierwszym z losowań dodatkowych.
- Chcemy zachęcać do meldunku kolejnych mieszkańców. Im będzie nas w mieście więcej, tym łatwiej będzie nam planować dalszy rozwój Rzeszowa i dostosować do niego nasze działania. W tej chwili Rzeszów ma już 196 770 zameldowanych osób, a więc bariera 200 tysięcy jest coraz bliżej. Gorąco zachęcamy do meldunku i udziału w loterii - mówi Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.

"Rzeszów to My" to loteria skierowana do osób, które zameldowały się w mieście pomiędzy 19 października 2020 roku a 31 grudnia tego roku. Aby wziąć w niej udział, trzeba zgłosić się do zabawy przed końcem roku.

Można to zrobić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w formie elektronicznej, za pośrednictwem strony internetowej www.loteriarzeszow.pl lub tradycyjnie, w formie papierowego kuponu wrzuconego do urny w jednym z punktów obsługi loterii.

Te znajdują się w budynkach ratuszu, budynku Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Okrzei 1 oraz w jego Punktach Obsługi Mieszkańców w centrach handlowych Plaza, Nowy Świat, Millenium Hall i Galeria Rzeszów.

Każdy uczestnik weźmie udział w dwóch losowaniach: dodatkowym, których oprócz dzisiejszego będzie jeszcze trzy, a także głównym. Nagrodami w dodatkowych losowaniach są:
  • laptopy ACER Nitro 5 AN515-55 15.6" IPS i5-10300H8GB SSD 512GB GeForce GTX1650,

  • hulajnogi elektryczne MI ELECTRIC SCOOTER PRO 2 AMGo,

  • smartwatche SUUNTO 7 GRAPHITE COPPER.

Losowanie główne zaplanowano na 19 stycznia przyszłego roku, a wśród jego uczestników zostanie rozlosowana nagroda główna - samochód osobowy Hyundai i20.

W dzisiejszym losowaniu główną nagrodę, komputer odebrał pan Marek Nowak z osiedla Pogwizdów Nowy, który nowym mieszkańcem miasta został na początku roku. Hulajnogę wylosował Piotr Kida.

- Podróżuję sporo po Polsce i muszę przyznać, że na tle innych miast Rzeszów wypada bardzo dobrze i możemy być z niego dumni. Jest czysty, ładny i szybko się rozwija - powiedział Piotr Kida.

- Mieszkamy w Rzeszowie od maja, tu mamy pracę, tu urodził się nasz syn, jest nam tu bardzo dobrze. Cieszę się, że dodatkowo udało nam się wylosować nagrodę - dodała Kinga Misztal, która w imieniu męża odebrała zegarek.

Kolejne losowanie dodatkowe odbędzie się 24 listopada. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi 105.520,00zł brutto.