Blisko 5 tysięcy złotych to wartość nagród i upominków ufundowanych przez CH Plaza Rzeszów w konkursie „Cat in the bag” z okazji Black Friday.
Nagrody w zabawie "Cat in the bag" będzie można zdobyć w godzinach od 12:00 do 20:00. Zadanie uczestników zabawy jest bardzo proste. Aby wziąć udział w poszukiwaniu kota w worku, należy zrobić zakupy w CH Plaza Rzeszów za min. 200 zł (na maksimum dwóch paragonach) i zgłosić się do specjalnego punktu konkursowego w atrium Centrum.

Zadanie konkursowe polegające na spostrzegawczości, umiejętnościach pamięciowych, a także refleksie będzie wykonywane bezpośrednio po zarejestrowaniu paragonu. Uczestnik konkursu "Cat in the bag" będzie mógł wybrać jedną z zawieszek umieszczonych w kubiku konkursowym. Zawieszki będą oznaczone naklejkami z różnymi rysunkami. Na dokonanie wyboru będzie tylko 30 sekund. Raz podjętej decyzji nie będzie można zmienić.

W zależności od wybranej zawieszki uczestnik konkursu otrzyma nagrodę o wartości: 50 zł, 40 zł, 30 zł lub mniejszej niż 30 zł. Dodatkowo na klientów CH Plaza Rzeszów będą czekać vouchery na zakupy w Centrum o wartości od 30 do 100 zł. Łącznie na klientów czeka pula nagród o wartości ponad 5 tysięcy złotych.

Zabawa "Cat in the bag" z okazji Black Friday odbędzie się w piątek 26 listopada 2021 r. w godzinach od 12:00 do 20:00. Organizatorem zabawy jest CH Plaza Rzeszów. Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl