Rzeszowska policja poszukuje zaginionego Kazimierza Ziaji, 74-letniego mieszkańca Niechobrza. Mężczyzna zaginął 27 października.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Kazimierza Ziaji, 74-letniego mieszkańca Niechobrza. We wtorek 26 października wyjechał on w odwiedziny do brata do Katowic, gdzie pojawił się w środę 27 października. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Kilka szczegółów na temat zaginionego Kazimierza Ziaji


Rysopis:
Wzrost 165 cm, średnia budowa ciała, oczy niebieskie, włosy ciemne - szpakowate, średniej długości, nos długi, uszy średnie - przylegające, uzębienie - proteza zębowa, wąsy i broda średniej długości.

Ubiór:
Ubrany był w czarną, materiałową kurtkę, sięgającą do pasa, spodnie jeansowe koloru granatowego, buty sportowe, czapkę z daszkiem ciemnopopielatą z napisem USA. Posiadał ze sobą czarną teczkę typu "aktówka".

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 32 24 albo z dyżurnym komendy pod nr 47 821 33 10 lub alarmowym 112.b>

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.