Zakończyły się poszukiwania zaginionego Kazimierza Z., 74-letniego mieszkańca Niechobrza. Niestety ich finał okazał się tragiczny w skutkach.
Przypomnijmy, w piątek 26 listopada rzeszowska policja poinformowała o poszukiwaniach Kazimierza Ziaji, 74-letniego mieszkańca Niechobrza.

We wtorek 26 października wyjechał on w odwiedziny do brata do Katowic, gdzie pojawił się w środę 27 października. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. O szczegółach tych poszukiwań szerzej pisaliśmy tutaj: Rzeszowska policja szuka zaginionego mieszkańca Niechobrza

Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny


Policjanci z Katowic ustalili, że mężczyzna przebywa na terenie noclegowni, a następnie w poważnym stanie trafił on do szpitala.

Niestety, zmarł on na terenie szpitala. Na razie nie ustalono, żeby do jego poważnego stanu miały się przyczynić osoby trzecie.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.