Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na V Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy. Jego atrakcjami będą rodzinne warsztaty rękodzielnicze oraz bogaty program artystyczny.
Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy to coroczne przedsięwzięcie Rzeszowskiego Domu Kultury, które ma na celu wsparcie działań lokalnych przedsiębiorców oraz umilenie mieszkańcom czasu oczekiwania na zbliżające się Święta.

W tym roku organizatorzy wracają do stacjonarnej formy wydarzenia, ale mimo to, tak jak w roku poprzednim, oferta produktowa wystawców zostanie przedstawiona również online.

Podczas kiermaszu będzie można nabyć wyroby rękodzielnicze oraz produkty, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników.

Poza ofertą wystawienniczą, na odwiedzających czekać będzie świąteczny program artystyczny, podczas którego zaprezentują się uczestnicy zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury oraz grupy folklorystyczne. W trakcie imprezy nie zabraknie także warsztatów dla dzieci i rodziców, których finałem będzie wspólne przyozdabianie choinki.

V Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę 12 grudnia w godzinach 10:00-16:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194.

Organizatorzy zapraszają ponadto do odwiedzenia kiermaszu online z wyrobami i produktami tegorocznych wystawców, który dostępny jest na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl/kiermasz