Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Świlcza. Teraz poszkodowany prosi świadków zdarzenia o pomoc w znalezieniu sprawcy.
Przypomnijmy. W minioną niedzielę, 12 grudnia, ok. godz. 15, na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Świlcza doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, 23-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa lewym pasem drogi, zauważył nagle zawracający samochód. Próbując uniknąć kolizji, zjechał on na pobocze, w wyniku czego uderzył w latarnię, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.

Kierujący volkswagenem mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań na obecność alkoholu. Okazało się, że był trzeźwy. Z kolei drugi uczestnik wypadku odjechał z miejsca zdarzenia.

Policja zabezpieczyła już monitoring z pobliskiej stacji benzynowej w celu znalezienia sprawcy.

Poszkodowany prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy


We wtorek, dwa dni po zdarzeniu, z redakcją portalu Rzeszow112.pl skontaktował się poszkodowany w wypadku mężczyzna, prosząc o pomoc w uzyskaniu materiałów z kamer oraz poszukiwaniu wszelkich świadków, którzy mogliby przyczynić się do odnalezienia sprawcy.

- Zahaczyłem o latarnię. Choć poniekąd uratowało mi to życie, to jednak moje oko doznało ciężkiego urazu. Mam zerwanie i wstrząs siatkówki. Lekarze nie są w stanie mi zagwarantować, że odzyskam wzrok w stu procentach i pełnię sprawności w oku - tłumaczył poszkodowany, opisując doznane podczas wypadku obrażenia.

- Proszę, o kontakt kogokolwiek, kto był w okolicach Nowego Dworu w dniu zdarzenia, w godzinach pomiędzy 15:00 a 15:30 - to wtedy właśnie doszło do wypadku. Gdyby ktoś coś wiedział lub miał nagranie, proszę o odezwanie się w prywatnej wiadomości z jakimikolwiek informacjami. Byłbym serdecznie wdzięczny - dodał poszkodowany.

Jako redakcja, zapewniamy wszelkim świadkom wypadku pośrednictwo w przekazaniu nagrania. Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty mailowej: redakcja@rzeszow112.pl

Jednocześnie jednak rekomendujemy przekazanie informacji bezpośrednio do Komendy Policji w Rzeszowie.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.