Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku w Wysokiej Głogowskiej. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.
We wtorek 21 grudnia około godz. 11.10 w miejscowości Wysoka Głogowska doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Z ustaleń policji wynika, że 22-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego kierująca samochodem Hyundai jadąc od strony Tajęciny w kierunku Głogowa Młp. straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego zderzyła się czołowo z samochodem marki Honda, którym kierowała 59-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego.

W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby: kierująca Hyundaiem oraz pasażer tego samochodu, którzy następnie zostali przewiezieni do szpitala.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, na drodze nie ma już utrudnień.

~Rafal

21-12-2021 17:44 3 0

Za ten wypadek powinien odpowiadać zarządca drogi za utrzymanie ,była tam gololec wszystkie koszty aut też powinien pokryc , jakikolwiek mandat jest nienamiejscu kierującym byłem tam dziś akurat jechałem tamtedy
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.