Działa już strona internetowa Piwnic w Rzeszowie na której można znaleźć informacje na temat najnowszych atrakcji. Otwarcie tuż po Nowym Roku.
Od środy 22 grudnia działa już strona internetowa www.rzeszowskiepiwnice.pl na której znajdziecie Państwo informacje dotyczące "Rzeszowskich piwnic - Interaktywnej Instytucji Kultury".

Informacje na stronie internetowej będą dodawane sukcesywnie. Na razie dostępna jest swoista baza wiedzy - informacje praktyczne, przydatne przed przyjściem do "Rzeszowskich piwnic", ceny biletów, ale także wiadomości na temat ścieżek zwiedzania i wydarzeń, jakie będą tam miały miejsce.

W Rzeszowskich Piwnicach czeka na Państwa nie tylko świetna zabawa, ale także doskonalenie wiedzy z zakresu historii Rzeszowa, dlatego zapraszamy serdecznie.

- Informujemy również, że osoby z niepełnosprawnościami, a w szczególności z niepełnosprawnością ruchową (poruszające się na wózkach inwalidzkich) będą mogły zwiedzać ekspozycję wirtualnie - mówi Marzena Kłeczek-Krawiec, Rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Do ich dyspozycji uruchomiono 2 stanowiska z wirtualną rzeczywistością, zlokalizowane w strefie wejściowej. Zwiedzający mają możliwość wirtualnie przejść przez wystawę i poznać najważniejsze zagadnienia podejmowane w trakcie tradycyjnego zwiedzania.

Emisja treści w formie nagrań umożliwi dostęp do zwiedzania dla osób niewidzących lub słabowidzących, a forma napisów na ekranach umożliwi dostęp dla osób głuchoniemych.

Ponadto przewidziano możliwość fizycznego zwiedzania dla osób głuchoniemych, niewidzących i słabowidzących w towarzystwie opiekuna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.