Helios zaprasza do spędzenia wyjątkowej, sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na… wielkim ekranie. 31 grudnia we wszystkich kinach sieci odbędzie się Nocny Maraton Filmowy, a w nim znajdą się aż dwa zestawy znakomitych produkcji!
Filmowy sylwester to propozycja nie od odrzucenia, tym bardziej, że na kinomanów czekają fantastyczne nowości!

Pierwsza propozycja - zestaw 1 - zaspokoi apetyt najbardziej wymagających miłośników światowego kina. Jako pierwszy w doskonały nastrój wprowadzi Pedro Almodóvar i jego najnowsze dzieło MATKI RÓWNOLEGŁE, z Penélope Cruz w roli głównej.

Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie Bradley Cooper w towarzystwie Coopera Hoffmana oraz Alany Haim w filmie wybitnego Paula Thomasa Andersona LICORICE PIZZA.

Drugi wariant sylwestrowego maratonu stworzono natomiast z myślą o fanach dobrego, polskiego kina. Udział zapowiedzieli między innymi Michał Żurawski, Weronika Książkiewicz i Aleksandra Domańska, którzy wystąpią w przedpremierowym pokazie filmu SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI.

Po przerwie za świetny nastrój odpowiedzialni będą bohaterowie komedii KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie!

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami! Impreza rozpocznie się o godzinie 21:30 (zestaw 1) oraz o 21:45 (zestaw 2), a o północy wszyscy widzowie wspólnie przywitają Nowy Rok 2022 lampką szampana. Aby kupić bilety w promocyjnej cenie, należy je nabyć do 23 grudnia w kinowych kasach lub na stronie: MARATON SYLWESTROWY

Informujemy także, że na naszej stronie znajdziecie Państwo codzienny repertuar seansów z obydwóch kin Helios w Rzeszowie. Szczegóły znajdziecie tutaj: Rzeszów - repertuar kin

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.