Do Rzeszowa przyjadą czołowi politycy oraz dziennikarze negujący szczepienia oraz istnienie pandemii koronawirusa. W sobotę na rynku zapowiadana jest wielka manifestacja.
- Ostatnia prosta i... już nigdy, przenigdy więcej nie wejdziecie do baru, nie zjecie na mieście, nie skorzystacie z komunikacji miejskiej, nie obejrzycie premiery długo wyczekiwanego filmu w kinie, nie wyślecie dzieci na wycieczkę szkolną, a sami nie pójdziecie do pracy bez aktualnej przepustki zdrowotnej. Czy takiej przyszłości chcemy? - piszą w mediach społecznościowych organizatorzy.

Na rzeszowskim rynku wielka manifestacja antyszczepionkowców


To ma być wielkie święto antyszczepionkonwców. Do Rzeszowa przyjadą politycy oraz działacze, dziennikarze oraz muzycy, którzy na co dzień negują zasadność szczepień oraz istnienie samej pandemii koronawirusa.

W wydarzeniu wezmą udział politycy: Grzegorz Braun, poseł Konfederacji czy Jacek Kotula, radny sejmiku wojewódzkiego. Obok polityków staną Wojciech Sumliński - dziennikarz śledczy, auto książki "Fałszywa pandemia", Sebastian Pitoń, znany z "góralskiego veta", fotograf Grzegorz Płaczek, lekarka z Kolbuszowej Agata Osiniak, podważająca kwestie szczepień dzieci przeciwko COVID-19. Gwiazdą imprezy będzie raper Maskit.

- Co z rzetelną edukacją młodego pokolenia? Po którym lockdownie stracimy miejsce pracy? Który booster uczyni nas wolnym? Na szali położono naszą godność i prawa, ale teraz ruch należy do nas - dodają organizatorzy.

Początek protestu w sobotę 15 stycznia o godz. 14.

plakat protestu


~Kali

17-01-2022 16:03 1 0

Artykuł nieobiektywny, tytuł sugerujący że przyszli tam sami przeciwnicy wszelkich szczepionek a tak nie było. Protest był przeciw zmuszaniu do przyjęcia preparatów medycznych, które nie zostały przebadane tylko dopuszczone na pewnych warunkach i są cały czas w fazie badań klinicznych. Szczepiony czy nie powinien mieć te same prawa daje nam to Konstytucja, Polki i Polacy nie dajmy się podzielić.
Odpowiedz

~Ajaj

15-01-2022 13:51 0 0

Artykuł brzmi nieobiektywnie, wyczuwa się niechęć autora wobec protestujących. Fe, nieprofesjonalne, trzeba się podciągnąć - jeśli oczywiście ma się ambicje na rzetelnego dziennikarza.
Odpowiedz

~człowiek

13-01-2022 06:44 0 0

nie antyszczepionkowcy tylko ludzie nie zgadzający się na DYSKRYMINACJĘ ty pseudo dziennikarzyno a raczej seksworkerko/erze bo nie wiem jakiej płci jesteś a może sam nie wiesz.
Odpowiedz

~Świadomy

13-01-2022 06:10 0 0

Nie antyszczepionkowy protest by baranie po podstawówce tylko antyszprycowy przeciw srovid choroby o smiertelnosci mniejszej niż grypa. Antysegregacyjny i antylockdownowy wiec ty niedouczony tłuku synu wiatru i kurzu czyli TUMANIE pisz prawde.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.