Do Rzeszowa przyjadą czołowi politycy oraz dziennikarze negujący szczepienia oraz istnienie pandemii koronawirusa. W sobotę na rynku zapowiadana jest wielka manifestacja.
- Ostatnia prosta i... już nigdy, przenigdy więcej nie wejdziecie do baru, nie zjecie na mieście, nie skorzystacie z komunikacji miejskiej, nie obejrzycie premiery długo wyczekiwanego filmu w kinie, nie wyślecie dzieci na wycieczkę szkolną, a sami nie pójdziecie do pracy bez aktualnej przepustki zdrowotnej. Czy takiej przyszłości chcemy? - piszą w mediach społecznościowych organizatorzy.

Na rzeszowskim rynku wielka manifestacja antyszczepionkowców


To ma być wielkie święto antyszczepionkonwców. Do Rzeszowa przyjadą politycy oraz działacze, dziennikarze oraz muzycy, którzy na co dzień negują zasadność szczepień oraz istnienie samej pandemii koronawirusa.

W wydarzeniu wezmą udział politycy: Grzegorz Braun, poseł Konfederacji czy Jacek Kotula, radny sejmiku wojewódzkiego. Obok polityków staną Wojciech Sumliński - dziennikarz śledczy, auto książki "Fałszywa pandemia", Sebastian Pitoń, znany z "góralskiego veta", fotograf Grzegorz Płaczek, lekarka z Kolbuszowej Agata Osiniak, podważająca kwestie szczepień dzieci przeciwko COVID-19. Gwiazdą imprezy będzie raper Maskit.

- Co z rzetelną edukacją młodego pokolenia? Po którym lockdownie stracimy miejsce pracy? Który booster uczyni nas wolnym? Na szali położono naszą godność i prawa, ale teraz ruch należy do nas - dodają organizatorzy.

Początek protestu w sobotę 15 stycznia o godz. 14.

plakat protestu