Około godziny 11.20 na DK19 miejscowości Baryczka (powiat strzyżowski), doszło do zderzenia karetki i pojazdu osobowego.
W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna.

Jak poinformował nas Internauta w pobliżu przejścia dla pieszych w Baryczce doszło do zderzenia karetki i samochodu osobowego. Karetka pogotowia zderzyła się czołowo z samochodem osobowym. Aktualnie poszkodowani zostali zabrani do szpitala - informuje nas internauta.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierują na objazdy. Przewidywany czas utrudnień około 2 godziny.

[Aktualizacja godzina 12.30]
Jak informuje nas internauta - Samochód osobowy skręcał z drogi głównej w lewo w drogę podporządkowana. Karetka jadąca na sygnale próbowała wyminąć ten samochód z prawej strony, niestety nie zmieściła się i uderzyła w tył samochodu osobowego, obracając go o 180 stopni. W wyniku wypadku jedną osobę (kobieta) z ogólnymi obrażeniami i objawami amnezji zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - mówi rzeszow112.pl dowódca zastępu OSP Baryczka. Aktualnie na miejscu pozostała OSP Baryczka oraz jeden zastęp JRG Strzyżów. Trwa sprzątanie.

[Aktualizacja godzina 13.50]
W miejscu zdarzenia droga nadal jest całkowicie zablokowana Policja kieruje na objazdy Lutcza-Babica, Babica-Lutcza. Kobieta kierująca nissanem została zabrana przez LPR do szpitala w Rzeszowie. Natomiast kierowca i dysponent karetki pogotowia również zostali przewiezieni do szpitala. Utrudnienia mają potrwać co najmniej do godziny 15.00

[Aktualizacja godzina 14.30]
Na miejscu wypadku policja wprowadziła ruch wahadłowy.

[Aktualizacja godzina 15.50]
GDDiKA poinformowała, że droga jest już przejezdna.

Na miejscu pracowały następujące siły i środki:
GBA z JRG Strzyżów
GCBA z JRG Strzyżów
SLRt OSP Baryczka
SLRt z OSP Niebylec
GCBA z OSP Niebylec
ZRM
Policja
LPR Ratownik10