To już ostatni mecz fazy zasadniczej TauronLigi, a w niej mecz na samym szczycie. Grupa Azoty Chemik Police podejmie na własnym parkiecie lidera, Developres Bella Dolina Rzeszów.
Siatkarski Developresu Bella Dolina Rzeszów od lat nie miały tak dobrego sezonu. Rysice przegrały bowiem zaledwie jedno spotkanie, ulegając u siebie IŁ Capital Legionovii Legionowo (2:3). Nic zatem dziwnego, że obecnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli, z 55 punktami na koncie. Mimo to nie jest pewne, że rzeszowianki zakończą fazę zasadniczą na fotelu lidera.

Z kolei Chemik Police ma o trzy przegrane więcej od swojego najbliższego przeciwnika, to między tymi zespołami są tylko dwa punkty różnicy. W trakcie 21 spotkań zawodniczki z Polic zgarnęły w sumie 53 punkty.

Przez to najbliższe spotkanie będzie kluczowe, jeżeli chodzi ostateczny wygląd tabeli Tauron Ligi po zakończeniu fazy zasadniczej. Podopieczne Jacka Nawrockiego na pewno zrobią wszystko, co w ich mocy, aby w nadchodzącym spotkaniu przegrać maksymalnie jednego seta.

Poprzednie starcie Developresu z Chemikiem zakończyło się triumfem zespołu z Rzeszowa (3:2).

Początek tego meczu na szczycie w poniedziałek 21 marca o godz. 17.30.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.