Texom Stal Rzeszów podała awizowany skład na mecz wyjazdowy z Metalika Recykling Kolejarzem Rawicz. W ekipie Żurawi dojdzie do debiutu.
Obie drużyny nie miały szczęścia na inauguracje sezonu. Rawiczanie, podobnie jak ekipa z Rzeszowa miała zatem równo tydzień, aby przygotować się do kolejnych zmagań ligowych. Trener Adam Skórnicki wystawił do boju debiutantów.

Daniel Kaczmarek i Damian Baliński stworzą pierwszą parę. Pusto przy numerze czternastym, ale piętnastka została awizowana przez gościa z Bydgoszczy - Wiktora Przyjemskiego.

Przypomnijmy, że Texom Stal Rzeszów również nie odjechała swojego pierwszego ligowego spotkania. Żurawie musiały go odwołać z powodu intensywnych opadów deszczu, które nawiedziły Rzeszów tego samego dnia. awizowany Skład jednak pozostał takim sam.

Hubert Łęgowik otworzy spotkanie w parze z Kevinem Wölbertem. Doparowym Huberta będzie Paweł Miesiąc. Niemca natomiast Czech Eduard Krčmář. Dawid Lampart został wystawiony pod numerem piątym. Gustav Grahn szykuje się na debiut jako junior. Partnerem Szweda będzie Mateusz Majcher.

Awizowane składy na mecz Metalika Recykling Kolejarz Rawicz - Texom Stal Rzeszów:


Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:
9. Daniel Kaczmarek
10. Damian Baliński
11. Nick Škorja
12. Ryan Douglas
13. Damian Dróżdż
14.
15. Wiktor Przyjemski

Texom Stal Rzeszów:
1. Hubert Łęgowik
2. Paweł Miesiąc
3. Kevin Wölbert
4. Eduard Krčmář
5. Dawid Lampart
6. Gustav Grahn
7. Mateusz Majcher

To spotkanie rozpocznie się w Wielką Sobotę 16 kwietnia o godz. 14.