W najbliższą sobotę Texom Stal Rzeszów zainauguruje zmagania ligowe na własnym stadionie ze specHouse PSŻ Poznań. Spotkanie to zapowiada się nadzwyczaj interesująco.
Zmagania w ramach 2. ligi żużlowej dla drużyny Texom Stali Rzeszów zaczęły się dość niefortunnie. Żurawie są typowani jako jeden z kandydatów do zdobycia mistrzostwa ligi, a tymczasem pierwszy mecz z Metalika Recykling Kolejarzem Rawicz przegrali na wyjeździe stosunkiem 46:24. Szczegóły tamtego spotkania możecie zobaczyć Państwo tutaj: Minimalna przegrana Texom Stali Rzeszów w Rawiczu. Udany początek dla Kolejarza

Z kolei ekipa z Poznania spotkania w pierwszych dwóch spotkaniach pokazała dwa różne oblicza. W pierwszym spotkaniu "Skorpiony" dostały niezłe "manto" od spadkowicza z eWinner 1. Ligi, Uni Tarnów, z kolei tydzień temu wygrały zdecydowanie z beniaminkiem ligi, Budmax-Stal Polonia Piła.

Teraz obydwa zespoły powalczą ze sobą o kolejne ligowe punkty. Oba zespoły przystąpią do meczu przy Hetmańskiej w takich samych zestawieniach, jak w poprzednich spotkaniach.

Awizowane składy na mecz Texom Stal Rzeszów - specHouse PSŻ Poznań:


Texom Stal Rzeszów
9. Hubert Łęgowik
10. Paweł Miesiąc
11. Eduard Krčmář
12. Dawid Lampart
13. Kevin Wölbert
14. Gustav Grahn
15.

specHouse PSŻ Poznań
1. Kacper Gomólski
2. Robert Chmiel
3. Rune Holta
4. Kevin Fajfer
5. Jonas Seifert-Salk
6. Francis Gust
7. Olivier Buszkiewicz