Organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów 2022 ogłosili nazwiska kolejnych gwiazd, jakie wystąpią na scenie Politechniki Rzeszowskiej. Największa impreza studencka w regionie coraz bliżej.
Tradycyjnie wielkie rozpoczęcie będzie miało miejsce na Rzeszowskim Rynku, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej "Połoniny" oraz uroczystość przekazania symbolicznych kluczy do bram miasta przez władze samorządowe.

W muzyczne rytmy uczestników wprowadzi zespół The Fox Cats. Następnie barwny korowód składający się z przebranych studentów oraz pojazdów mechanicznych skieruje się na głównymi ulicami Rzeszowa na teren miasteczka studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, gdzie zacznie się dwudniowy cykl koncertów i wydarzeń towarzyszących.

Do tej pory Organizatorzy zdradzili, że na scenie głównej usłyszymy takie gwiazdy, jak Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad, Kękę, Lady Pank, czy Hunter. Jednak to nie koniec!

- Dziś z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wystąpi u nas również Enej oraz ReTo. Widać zatem, że niezależnie od muzycznych gustów każdy uczestnik wydarzenia znajdzie coś dla siebie. Potwierdza to fakt, że na tegorocznej edycji będą, aż cztery sceny muzyczne zapewniające ogromną różnorodność dźwięków. Poza muzycznymi atrakcjami uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z bungee, wesołego miasteczka oraz strefa gastronomiczna - piszą organizatorzy.

Warto przypomnieć, że w tym roku każdy z uczestników imprezy będzie musiał zakupić uprzednio bilet wstępu. W ofercie można będzie nabyć bilet jednorazowego wstępu bądź też karnet uprawniający do dowolnej ilości wejść na teren imprezy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia.

Ceny biletów prezentują się następująco:
  • Osoby posiadające ważną legitymację studencką/uczniowską: bilet jednorazowy 20 PLN, karnet 30 PLN

  • Pozostałe osoby: bilet jednorazowy 40 PLN, karnet 60 PLN

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.