Znamy pełną listę gwiazd podczas Rzeszowskich Juwenaliów 2022. Ostatnimi artystami, których nazwiska zdecydowali się ogłosić organizatorzy są Białas i Kacperczyk.
Tradycyjnie wielkie rozpoczęcie będzie miało miejsce na rzeszowskim Rynku, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej "Połoniny" oraz uroczystość przekazania symbolicznych kluczy do bram miasta przez władze samorządowe.

Warto w tym miejscu podkreślić ich wsparcie i wkład w organizację Juwenaliów oraz objęcie honorowym patronatem tego wydarzenia przez Sejmik Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa. Cieszymy się, że dzięki dobrze układającej się współpracy z takimi partnerami, po raz kolejny będziemy mogli bawić się na jednym z największych festiwali w Rzeszowie i na Podkarpaciu!

Znamy pełną listę gwiazd podczas Rzeszowskich Juwenaliów 2022


W muzyczne rytmy uczestników wprowadzi zespół The Fox Cats. Następnie barwny korowód składający się z przebranych studentów oraz pojazdów mechanicznych skieruje się na głównymi ulicami Rzeszowa na teren miasteczka studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, gdzie zacznie się dwudniowy cykl koncertów i wydarzeń towarzyszących.

- Do tej pory Organizatorzy zdradzili, że na scenie głównej usłyszymy takie gwiazdy, jak Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad, Kękę, Lady Pank, czy Hunter. Jednak to nie koniec! Dziś z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wystąpi u nas również Enej, ReTo, Białas oraz Bracia Kacperczyk. Widać zatem, że niezależnie od muzycznych gustów każdy uczestnik wydarzenia znajdzie coś dla siebie - piszą organizatorzy wydarzenia.

Cztery sceny do zabawy


Potwierdza to fakt, że na tegorocznej edycji będą, aż cztery sceny muzyczne zapewniające ogromną różnorodność dźwięków. Możemy zdradzić, że na One Stage, czyli scenie klubowej wystąpią m.in DJ KUBA & NEITAN oraz BLINDERS, natomiast scena Candela przepełniona będzie muzycznymi latynowskimi klimatami.

Poza muzycznymi atrakcjami uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z bungee, wesołego miasteczka oraz strefy gastronomicznej. Na terenie imprezy działać będzie również sklep z gadżetami Rzeszowskich Juwenaliów. Stacjonarnie będzie go można odwiedzić od czwartku do soboty, tj. w dniach 5-7 maja, natomiast później przekształci się w sklep internetowy. Wszystkie sprzedawane w nim rzeczy będą świetną pamiątką z RzJ22.

Warto przypomnieć, że w tym roku każdy z uczestników imprezy będzie musiał zakupić uprzednio bilet wstępu. W ofercie można będzie nabyć bilet jednorazowego wstępu bądź też karnet uprawniający do dowolnej ilości wejść na teren imprezy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia.

Ceny biletów prezentują się następująco:
  • Osoby posiadające ważną legitymację studencką/uczniowską: bilet jednorazowy 20 PLN, karnet 30 PLN

  • Pozostałe osoby: bilet jednorazowy 40 PLN, karnet 60 PLN

Sprzedaż biletów jest prowadzona online na stronie wybierz rodzaj i liczbę biletów oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik Rzeszowskie Juwenalia 2022

Sprzedaż będzie prowadzona także przed wejściem na teren imprezy.

plakat rzeszowskich juwenaliów 2022
fot. Materiały prasowe organizatorów

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.