W najbliższy piątek i sobotę, 29 i 30 kwietnia, z aplikacją Lidl Plus wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis.
Dzięki dostępnemu kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis.

Jak skorzystać z oferty?


By móc skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować go przy kasie podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci. Kupon jest przeznaczony do użytku jednorazowego i mogą z niego skorzystać jedynie Klienci, którzy ukończyli 18 lat. Piwa w butelce objęte promocją można wybierać dowolnie, według indywidualnych preferencji. Szczegóły promocji są dostępne w aplikacji Lidl Plus.

Aplikacja Lidl Plus jest dostępna do pobrania za darmo na platformach Google Play, App Store oraz Huawei Store.

To jeszcze nie wszystko!


Już od czwartku 28 kwietnia aż do soboty 30 kwietnia we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska obowiązuje promocja na piwo Perlenbacher. Przy zakupie 18 dowolnych butelek lub puszek piwa tej marki, rabat na wszystkie wyniesie aż 30%. Po uwzględnieniu promocji, cena puszki Perlenbacher Pils o objętości 500 ml to tylko 1,67 zł, a za 330 ml zapłacimy 1,18 zł.

Półlitrowa butelka natomiast kosztować będzie 1,87 zł. Marka oferuje również propozycję niezawierającą alkoholu - Perlenbacher Pils 0,0%, w cenie 1,39 zł za 330ml.

Zobacz gazetkę Lida dom, ogród, narzędzia: Lidl Rzeszów

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.