Segregując domowe odpady, troszczysz się o środowisko i możesz otrzymać ekologiczne upominki! Centrum Handlowe Auchan Krasne zaprasza do udziału w ekologicznej akcji.
Odpowiednie segregowanie domowych odpadów pozwala odzyskać surowce wtórne i wspiera środowisko naturalne. Dodatkowo podczas majowej akcji ekologicznej w Centrum Handlowym Auchan Krasne będzie można wymienić plastikowe butelki na zeszyty szkolne.

W sobotę 14 maja w pasażu centrum handlowego już za 15 opakowań w dowolnym rozmiarze będzie można otrzymać w prezencie zestaw dwóch zeszytów, w formatach A4 i A5, wykonanych z papieru z recyklingu.

Punkt wydawania nagród w pasażu centrum handlowego będzie czynny 14 maja od godziny 11:00 do godziny 17:00. Warto się pospieszyć, bo liczba ekoupominków jest ograniczona.

Ekowarsztaty dla dzieci


Podczas naszej akcji ekologicznej odbędą się również warsztaty kreatywne dla najmłodszych. Pod okiem instruktorów będzie można fantazyjnie ozdobić doniczki na kwiatki. Do dyspozycji małych twórców będą farby, kolorowe pisaki, cekiny, naklejki, sznurki oraz bibuły.

Potem we własnoręcznie ozdobionej doniczce będzie można umieścić dostępne na miejscu sadzonki bratków i zabrać je do domu. Kwiat we własnoręcznie ozdobionej doniczce z pewnością będzie cieszył oko i pomoże dzieciom zapoznać się z podstawowymi zasadami uprawy roślin. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zbiórka plastikowych butelek i ekowarsztaty dla dzieci odbędą się 14 maja w Centrum Handlowym Auchan Krasne. W akcji i zajęciach można brać udział od godziny 11:00 do godziny 17:00. Warsztaty kreatywne dla dzieci są bezpłatne.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.