Smolasty został ogłoszony jako jedna z pierwszych gwiazd tegorocznych KultURaliów 2022 w Rzeszowie. Impreza odbędzie się w dniach 9-11 czerwca.
Rzeszowskie KultURalia Studenckie, podobnie jak Juwenalia powracają do trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zdjęcia z tej drugiej imprezy możecie znaleźć Państwo tutaj: Rzeszowskie Juwenalia 2022. Za nami pierwszy dzień koncertów oraz tutaj: Rzeszowskie Juwenalia 2022. Minął drugi dzień koncertów

Smoalsty jedną z gwiazd podczas rzeszowskich KultURaliów 2022


Na niespełna miesiąc tej drugiej wielkiej studenckiej imprezy organizatorzy zdecydowali się na ogłoszenie pierwszych gwiazd. Jedną z nich jest raper i producent muzyczny - Smolasty. Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in.: Ewa Farna, Kaz Bałagane, Otsochodzi, Białas, MIYO, Robert Gawliński, Malik Montana, ReTo, Chada, PlanBe, Young Multi, Mr. Polska, Oliwka Brazil czy Frosti Regge.

Jego jednymi z największych hitów pozostają m.in. takie utwory jak "Uzależniony", "Raj" czy "Duże oczy". Jego pierwszy album - "Fake love" - trafił na 7. miejsce listy 50 najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Pozostałymi dwoma artystami, których nazwiska poznaliśmy są Nocny Kochanek oraz Marie.

Muzyczne święto studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się już po raz dziesiąty. Wydarzenia towarzyszące ruszą już w tym miesiącu. Rozpoczną się 30 maja i potrwają do 8 czerwca.

KultURalia oficjalnie wystartują 9 czerwca o godz. 17 na rzeszowskim Rynku. Najpierw odbędzie się uroczystość przekazania symbolicznych kluczy do bram miasta, a później studenci w barwnym korowodzie przejdą ulicami do miasteczka UR, gdzie rozpocznie się trzydniowy finał koncertów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.