Już w piątek 13 maja kina Helios w Rzeszowie zapraszają widzów na maraton "strachu".
Po raz kolejny Nocne Maratony Filmowe stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat.

Zestaw straszny


W piątek 13 maja we wszystkich kinach Helios odbędzie się Podwójny Maraton Strachu! - W zestawie pierwszym kino pokaże cztery horrory, których celem jest... śmiertelnie Was wystraszyć - piszą organizatorzy wydarzenia.

Na początek "ROOM 203", a w nim tajemnicze morderstwa i starożytna klątwa. Zaraz po krótkiej przerwie "X", świetny horror prosto ze studia A24. Następnie trzymający w napięciu "POZA SEZONEM". Na koniec dla najwytrwalszych "THE HOLLOW CHILD" i czające się w lesie zło.

Będzie to wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć.

Zestaw śmieszny


W ZESTAWIE STRASZNIE ŚMIESZNYM pokażemy 4 rozbrajające horrory/komedie, których jedynym celem jest śmiertelnie Was… rozbawić! - zapowiadają organizatorzy.

Dla tych, którzy lubią dobrze bawić się w kinie, polecamy zestaw Strasznie Śmieszny, w którym zaprezentujemy cztery niebanalne, rozbrajające horrory/komedie. Na początek "SPREE", czyli morderczy pościg za subami. Po krótkiej przerwie krew, rock i jazda bez trzymanki w "STUDIO 666". Następnie "WILKOŁAKI SĄ WŚRÓD NAS", a na koniec "PSYCHO GOREMAN" - filmowe szaleństwo w najntisowym stylu.

Będzie to wyjątkowa, pełna grozy i śmiechu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start obydwóch wydarzeń w piątek 13 maja o godz. 23:00.Mamy konkurs z wejściówkami do wygrania


Dzięki uprzejmości rzeszowskich kin Helios mamy dla Was cztery pojedyncze bilety na to wydarzenie! Zwycięzca wybiera datę i kino.

Konkurs jest bardzo prosty: pierwsze dwie osoby, które prześlą na naszego facebooka: https://www.facebook.com/rzeszow112pl/ tytuł filmu, który chciałbyś/abyś obejrzeć w kinie wraz z krótkim uzasadnieniem, otrzymają jedno z pojedynczych zaproszeń! Wśród najciekawszych odpowiedzi rozlosujemy zwycięzców.

Śpieszcie się! Kto pierwszy ten lepszy!

Przypominamy również, że na naszej stronie znajdziecie Państwo codzienny repertuar w obydwóch kinach Helios w Rzeszowie. Szczegóły tutaj: Rzeszów - repertuar kin

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.