Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku na skrzyżowaniu ulic Rzecha z Ciepłowniczą w Rzeszowie. Doszło tam do zdarzenia z udziałem czterech samochodów osobowych.
W czwartek 19 maja około godziny 12:00 na skrzyżowaniu ulicy Rzecha i Ciepłowniczej doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Range Rover skręcając w ulicę Ciepłowniczą z ulicy Rzecha wymusił pierwszeństwo na kierowcy samochodu marki skoda, który jechał od strony ulicy Lubelskiej w stronę Załęskiej.

wypadek w rzeszowie
fot. czytelnik Rzeszow112

W tym samym kierunku, lewym pasem jechała kobieta, kierująca samochodem marki Kia. - Kobieta chcąc uniknąć zderzenia z samochodami wjechała na pas rozdzielający ulicę i uderzyła w słup. Dodatkowo w samochód marki Kia uderzyła kobieta kierująca samochodem marki Volkswagen - mówi Bartosz Wilk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby, kierująca Kią oraz Volkswagenem zostały przewiezione do szpitala.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.