W Zespole Szkół Elektronicznych w Rzeszowie wykryto łącznie 3 przypadki koronawirusa. Placówka nie zdecydowała się na przejście na nauczanie zdalne.
Potwierdzono łącznie 3 przypadki (2 osoby personel szkoły i jedna osoba z kontaktu). Według oświadczenia Dyrekcji Szkoły – wszystkie procedury wdrożone w szkole były przestrzegane – nie objęto uczniów i pracowników szkoły kwarantanną.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej dniu 15 września przeprowadzili kontrolę sanitarną w szkole, przekazano ankiety kwalifikacyjne dotyczące kwarantanny nauczycielom. Po przeanalizowaniu ankiet określających kontakt z przypadkiem potwierdzonym na kwarantannę skierowano 9 osób z kadry nauczycielskiej i pracowników obsługi. Odizolowano część szkoły z pomieszczeniami administracyjnymi i dyrekcji szkoły.

Po przeanalizowaniu aktualnej sytuacji epidemiologicznej w szkole i ocenie zagrożenia zdrowia uczniów uznano, że brak podstaw do zawieszania zajęć stacjonarnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.