Policja w Tyczynie zatrzymała pijanego kierowcę opla mieszkańca gminy Chmielnik. Mężczyzna był poszukiwany w związku z jazdą po alkoholu.
W sobotę 4 czerwca policjanci z komisariatu w Tyczynie sprawdzali miejsce zamieszkania 41-letniego mieszkańca gminy Chmielnik. Mężczyzna był poszukiwany przez policjantów na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

Powodem poszukiwań było kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i konieczność przedstawienia mu zarzutów. Na miejscu nie zastali poszukiwanego. Jednak po sprawdzeniu miejsca zamieszkania poszukiwanego policjanci zauważyli go jadącego samochodem marki Opel.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że 41-latek ponownie prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u niego ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu policjanci przesłuchali go i przedstawili zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości za czyn, którego dopuścił się w marcu oraz za ostatnie kierowanie pod wpływem alkoholu.

Ponieważ był już skazany za takie przestępstwo zarzuty dotyczyły czynu popełnionego w warunkach recydywy co grozi surowszym wymiarem kary.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.