Wczesnym wieczorem, a więc nietypową porą, rozpocznie się rewanżowy meczy pomiędzy Texom Stal Rzeszów, a Budmax-Polonią Piła. Jakie składy awizowane podali sztaby szkoleniowe obydwóch zespołów?
Czas na rewanż Polonii Piły! Już w sobotę 11 czerwca drużyna z Wielkopolski uda się na Podkarpacie, gdzie zmierzy się z tamtejszą ekipą Texom Stali Rzeszów. Warto przypomnieć, że pierwszy mecz tych drużyn w obecnym sezonie zakończył się na korzyść rzeszowian.

Na wyjeździe Żurawie wygrali tamto spotkanie w stosunku 49:40. Wówczas po stronie Stali najwięcej punktów zdobył Dawid Lampart (12+1). W szeregach Polonii zaś najwięcej do wspólnego wyniku dołożyli: Marcin Jędrzejewski (12+1) wraz z Arturem Mroczką (11+1).

Ta dwójka została również awizowana do rewanżowego meczu przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Oni też znaleźli się w duecie, który rozpocznie sobotni mecz.

Broc Nicol otrzymał numer "drugi", Lars Skupień z kolei pojedzie z "czwórką" na plastronie. Pod piątką znalazł się Tomasz Orwat, z kolei jako jeden z młodzieżowców pojedzie Ben Ernst. Na razie puste miejsce widnieje przy numerze siódmym.

Tyle samo wolnych miejsc jest też w składzie awizowanym Stali Rzeszów. Pod "dziewiątką" znalazł się Paweł Miesiąc, który do pary z Salonenem pojedzie w pierwszym biegu tego wieczoru. Szkoleniowiec Stali zostawił pustą kolumnę na nazwisko zawodnika, który będzie startować z numerem czternastym.

Składy awizowane:


Texom Stal Rzeszów:
9. Paweł Miesiąc
10. Hubert Łęgowik
11. Tim Salonen
12. Kevin Wölbert
13. Dawid Lampart
14.
15. Mateusz Majcher

Budmax-Stal Polonia Piła:
1. Artur Mroczka
2. Broc Nicol
3. Marcin Jędrzejewski
4. Lars Skupień
5. Tomasz Orwat
6. Ben Ernst
7.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.