Rozpoczął się Europejski Stadion Kultury 2022 w Rzeszowie, czyli 60 różnych wydarzeń w regionie. Pierwszego dnia odbył się koncert główny, który dostarczył uczestnikom wspaniałych wrażeń.
Europejski Stadion Kultury jest największym przedsięwzięciem kulturalnym na Podkarpaciu. Tegoroczna edycja wydarzenia rozpoczęła się już w piątek i potrwa do niedzieli.

Pierwszego dnia w Parku Sybiraków odbył się koncert główny, którego motywem przewodnim było hasło "Odzyskać równowagę". Podczas koncertu wystąpiły gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej - wykonają własne utwory i zagrają w kolektywach.

Koncert rozpoczął się gitarowym wykonaniem hymnu Ukrainy. Następnie na scenie zaprezentowała się Kaśka Sochacka. Po niej wystąpiły kolektywy. Stworzyły je Afromental i Tautumeitas z Łotwy, Viki Gabor i Malena z Armenii, Król i Alyona Alyona z Ukrainy oraz Ania Rusowicz i Julia Belei.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.