Atrakcje dla kibiców oraz fanów piłki nożnej. Już w najbliższą środę 6 lipca na skwerze w Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny oraz nowych strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi!
Przed Stalą Rzeszów pierwszy od 28 lat sezon na zapleczu piłkarskiej Ekstraklasy w Polsce. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca w cuglach wygrali eWinner 2. ligę i jeszcze w kwietniu, na miesiąc przed zakończeniem rozgrywek, zapewnili sobie promocję do Fortuna 1. ligi.

Teraz czas na rywalizację na pierwszoligowych boiskach - sezon rozpocznie się w weekend 16-17 lipca, a pierwszym rywalem biało-niebieskich będzie Chrobry Głogów. Karnety na wszystkie mecze ligowe mogą nabyć Państwo tutaj: Sprzedaż karnetów na mecze Stali Rzeszów w sezonie 2022/23.

Tymczasem 6 lipca, na dwa tygodnie przed startem ligi, na skwerze Millenium Hall odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny i strojów Stali Rzeszów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi połączona z piknikiem rodzinnym #MODANASTAL!

Wydarzenie, które poprowadzi Bożydar Iwanow, rozpocznie się o 17:30 zabawami i konkursami dla dzieci. Uczestnicy będą mogli wykazać się celnością w strzałach do bramki oraz pokazać, że nie są z techniką na bakier podbijając piłkę jak największą liczbę razy. Dla najmłodszych będą również dostępne atrakcje oferowane przez Millenium Hall, m.in. dmuchane zjeżdżalnie.

Następnie odbędą się warsztaty i pokazy freestyle football, które poprowadzi Szymon Skalski - Mistrz Świata i Europy w tej dyscyplinie sportu. Po sprawdzeniu piłkarskich umiejętności przyjdzie czas na te bokserskie - pięściarz Stali Rzeszów Łukasz Różański, który przygotowuje się do walki o pas Mistrza Świata WBC z Oscarem Rivasem, wystąpi w treningu medialnym przed tą walką.

W trakcie wydarzenia zaprezentuje się także Szkoła Mistrzostwa Sportowego "Stal" w Rzeszowie wraz z naszą Akademią Piłkarską, przedstawiając ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny. Głównym punktem wydarzenia będzie prezentacja I drużyny Stali Rzeszów oraz koszulek na nowy sezon Fortuna 1. Ligi, poprzedzona pokazem nowej kolekcji #MODANASTAL.

Ramowy plan pikniku rodzinnego #MODANASTAL:
  • rozgrzewka przed konkursami piłkarskimi;

  • konkurs strzelecki oraz konkurs podbijania piłki;

  • pokazy i warsztaty freestyle football z Szymonem Skalskim;

  • prezentacja SMS Stali Rzeszów i Akademii Stali Rzeszów oraz pokaz Tanecznego Klubu Sportowego "Gasiek";

  • trening medialny Łukasza Różańskiego przed walką o pas Mistrza Świata WBC z Oscarem Rivasem;

  • pokaz nowej kolekcji #MODANASTAL

  • prezentacja I drużyny Stali Rzeszów oraz strojów na sezon 2022/2023 Fortuna 1. Ligi.


plakat wydarzenia
Fot. materiały prasowe organizatorów


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.