Jedna osoba zginęła w wyniku wypadku na S19 w Kamieniu. Tir zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne.
W piątek 29 lipca około godziny 12:30 na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Kamień doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym marki DAF z naczepą, jadący w kierunku Rzeszowa, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i przebił bariery ochronne, następnie wypadł poza jezdnię.

W wyniku uderzenia, ciężarówka obróciła się, a przewożony ładunek kostki brukowej przygniótł kabinę kierowcy. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalili, że zmarłym jest 37-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

Zablokowany jest pas drogi w kierunku Rzeszowa. Ruch odbywa się sąsiednim pasem. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracuje policyjna ekipa wypadkowa, która zabezpiecza ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

[AKTUALIZACJA]


W wyniku zdarzenia zablokowany był prawy pas ruchu w kierunku Rzeszowa. Utrudniania zakończyły się o godzinie 18.55. Obecnie Policja oraz prokurator prowadzą czynności wyjaśniające.

~Z jakich zdjęć?

30-07-2022 14:09 0 0

Z jakich zdjęć Krzychu? CO ci wynika? masz coś, wyslij do redakcji, niech pokażą i zmienią tekst, jeśli fot nie mają
Odpowiedz

~Krzychu

29-07-2022 22:08 0 0

Ze zdjęć wynika, że kabina została zgnieciona przez ciężar samochodu podczas dachowania, a nie przygnieciona przez ładunek.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.