W środę około godziny 11.00 Na DK 94 na wysokości hotelu Nowy Dwór w Świlczy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak informują strażacy z OSP Świlcza pierwsi na miejscu byli żołnierze oraz patrol Policji, którzy najechali na ten wypadek i pomogli osobom poszkodowanym.
Informację o wypadku w Świlczy strażacy z OSP Świlcza otrzymali w trakcie składania sprzętu ratowniczego przy wypadku na drodze S19, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych
.
Zderzenie pojazdów ciężarowych na S19

O godzinie 11:12 na aplikacji e-Remiza, otrzymaliśmy informacje o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, z których jeden leży na dachu, na drodze DK94 koło Nowego Dworu w Świlczy. KDR predysponował nasz zastęp GBA do tego zdarzenia. Jednocześnie na miejsce udawały się zastępy z JRG 1 oraz GLM z naszej jednostki.

W akcji wzięły udział trzy zastępy z Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie oraz dwa zastępy OSP Świlcza. Dwa zespoły Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji.

Z pojazdów dwoje kierujących odniosło obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala. Jako pierwsi na miejscu byli żołnierze oraz patrol Policji, którzy najechali na ten wypadek i pomogli osobom poszkodowanym. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia do czasu trwania czynności policyjnych, odłączenie akumulatora oraz neutralizacja płynów eksploatacyjnych. Zastępy o godzinie 14:00 wróciły do koszar. - informują strażacy z OSP Świlcza.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.