Wypadek w Widełce na krajowej dziewiątce. Samochód osobowy Hyundai I30 zderzył się z drzewem. Pas ruchu w kierunku Głogowa Młp. zablokowany, objazd odbywa się przez stację paliw Orlen.
We wtorek (6 września 2022 ), około godziny 7.00 na krajowej dziewiątce (DK9) między Widełką a Głogowem Małopolskim doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Hyundai I30 z drzewem. Jak mówią świadkowie, kierowca prawdopodobnie zasłabł za kierownicą

Do wypadku doszło w Widełce na granicy powiatu kolbuszowskiego i rzeszowskiego - na wysokości stacji Orlen

Dziś znowu był wypadek w Widełce, jakieś auto poszło na czołówkę w drzewo koło Orlena - informuje nas internauta.

Na miejscu pracują służby ratownicze. Pas ruchu w kierunku Głogowa jest zablokowany, objazd odbywa się przez stację paliw Orlen.

Zobacz film przesłany przez internautę, Pana Marcina (dziękujemy!).

Klip można obejrzeć klikając TUTAJ

Jest to kolejny wypadek w tej okolicy. Ostatni (tragiczny) wypadek w Widełce wydarzył się 25 sierpnia br.: Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje kierowca BMW [FOTO]

[AKTUALIZACJA]


Na miejscu zdarzenia pracowały jednostki dwie PSP z Kolbuszowej, OSP Widełka, OSP Kupno, dwa patrole policji oraz jednostka ratownictwa medycznego.

Samochodem marki Hyundai I30 na tarnobrzeskich numerach, który nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, kierował 63-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. Obok siedziała 61-letnia pasażerka, również mieszkanka tego powiatu. Jak mówią świadkowie, kierowca nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że akumulator, przednie lampy i inne elementy pojazdu zostały wyrzucone do przodu - mówią nam strażacy z OSP Widełka, którzy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym.

Kierowca i pasażerka hyundaia zostali przewiezieni do szpitala.

Grupa dochodzeniowa kolbuszowskiej policji wyjaśnia przyczyny i przebieg zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.