Agencja Konkretnie zaprasza na spotkanie ze STAND-UP! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Wojtek Kamiński oraz Michał "Mimi" Zenkner.
Już w poniedziałek, 19 września, w Restauracji Muzyczna Kuchnia przy Al. Kopisto 8A, o godzinie 20.30 z nowymi programami wystąpią Wojtek Kamiński oraz MIMI Zenkner.

Wojtek Kamiński to jeden z najbardziej znanych artystów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, przez 25 lat związany był z kabaretem Jurki.

Ma na koncie wiele ról w kabaretowych filmach. Występował m.in. w tytułach zielonogórskiej Wytwórni A’YOY. W "Robin Hood - czwarta strzała" (1997) grał Biedaka. W "Dr Jekyll i Mr Hyde" był m.in. Tańczącym z Nożami.

W "Baśni o ludziach Stąd" (2003) wcielił się w Szkarłatnego Leona. W granym na żywo z udziałem publiczności serialu "Spadkobiercy" kreował postać Kena Heighly.

Najnowszą produkcją z udziałem Wojtka Kamińskiego jest film pt. "Czekając na miłość" w reżyserii Tomasza Łupaka.

W Rzeszowie Wojtek Kamiński zaprezentuje swój nowy program pt. "Escape room".
"Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał… a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia… Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się, że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec."


Michał MIMI Zenkner na scenie komediowej działa od kilkunastu lat. Wcześniej w kabaretach: K2 i hlynur, od 2020 roku w przerwach między lockdownami robi stand-up.

"Dobre samopoczucie" to jego drugi program. Jak mówi "dłuższy niż poprzedni. I lepszy. To drugie ważniejsze. O czym będzie? O tym, że lubimy dobrze się czuć. Czasem za wszelką cenę. I tu zaczynają się żarty…"


Organizatorem imprezy jest Agencja Konkretnie, która przestrzega widzów, iż:

  • podczas występu obowiązuje całkowity ZAKAZ nagrywania audio i/lub video.


  • osoby przeszkadzające artystom mogą zostać wyproszone z lokalu bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.


  • występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.


  • Bilety dostępne na stronie: https://bkb.pl/68957-0462f Nie trzeba drukować biletu. Wystarczy, jak pokażesz bilet w telefonie.


    Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

    Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.