W pierwszej partii przewagę szybko wypracowali siatkarze Resovii, którzy utrzymywali ją już do końca seta. Duże zasługi w dorobku punktowym gospodarzy miał przyjmujący Klemen Cebulj, który popisał się serią skutecznych zagrywek. Rzeszowianie mieli wszystkie argumenty po swojej stronie i gładko wygrali pierwszego seta 25:12.
W drugim secie Projekt był już znacznie bliżej wyrównania, a gra toczyła się punkt za punkt, aż do środkowego fragmentu seta. Wtedy zdecydowanie lepiej ponownie zaczęli grać rzeszowianie, którzy utrzymali prowadzenie do końca, a set zakończył się po ataku w aut Nielsa Klapwijka przy stanie 25:21 dla gospodarzy.

Posłuchaj wypowiedzi Igora Grobelnego:

Trzecia partia to znów przewaga rzeszowian, którzy skutecznie kończyli większość ataków i blokowali próby warszawian. Obie drużyny popełniały błędy w polu zagrywki, ale znacznie lepiej radzili sobie w polu serwisowym rzeszowianie, a trzeciego seta i cały mecz zakończył efektownym atakiem Jakub Kochanowski, który zdobył również nagrodę MVP spotkania.