Dziś około godziny 15.30 na ul. Niepodległości w Rzeszowie doszło do zderzenia 4 samochodów osobowych. świadkowie mówią, że kierowca jednego z pojazdów wyprzedzał na trzeciego. Policja na razie nie udziela informacji w sprawie.
- Zderzenie czterech samochodów na Niepodległości, spowodowało duże utrudnienia w ruchu w okolicy Armii Krajowej, Krzyżanowskiego i Niepodległości - informuje nas Rikszarz rzeszowski, który był świadkiem zdarzenia.

Policjanci zawracają samochody zamierzające skręcić z al. Armii Krajowej na Niepodległości, analogiczna sytuacja jest od Krzyżanowskiego - nie można skręcić na ul. Lotników. Ulica lotników jest całkowicie zablokowana. Trwają policyjne czynności.

Na odcinku prostym czerwona panda jechała na pełnym gazie pod prąd w kierunku skarbca NBP, nissan juke odbił na bok, ale nie zdarzył uciec, dostał strzała, potem fiat, który został popchnięty na kolejnego - mówi nam świadek zdarzenia.

Tekst będzie aktualizowany, przebieg zdarzenia podamy gdy policja przekaże nam ustalenia.

Zobacz nagranie z miejsca zdarzenia:


[AKTUALIZACJA]Na prostym odcinku al. Niepodległości kierowca czerwonego fiata panda jechał "na pełnym gazie" pod prąd w kierunku skarbca NBP na al. Armii Krajowej. W pewnym momencie kierowca pandy rozpoczął manewr wyprzedzania lewym pasem, próbując uniknąć zderzenia z pojazdami nadjeżdżającymi z przeciwka wrócił na swój pas i zderzył się z fiatem tipo, podczas zderzenia z tipo, pandę obróciło i następnie zderzyła się ona z nissanem juke, natomiast fiat tipo, w którego uderzyła wcześniej panda, został pchnięty i uderzył w fiata punto. W wypadku ranne zostały dwie osoby: kierowca pandy i kierująca nissanem - mówi Bartosz Wilk z KWP w Rzeszowie.

[AKTUALIZACJA 2]


Aleja Niepodległości jest już przejezdna. Utrudniania zakończyły się około godz. 20.30.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.