Około godziny 10.00 w miejscowości Dobrzechów k. Strzyżowa, na wysokości kościoła parafialnego, doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby są poszkodowane. Na miejsce wezwany został śmigłowiec LPR.
W miejscowości Dobrzechów na Drodze Wojewódzkiej nr 988 około godziny 10.00 doszło do czołowego zderzenia audi i opla. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Droga na chwilę obecną jest zablokowana.

Ruch utrudnia fakt, iż do wypadku doszło tuż przy kościele parafialnym w Dobrzechowie, gdzie wierni zmierzają na msze i chcą stamtąd wyjechać.

Proponowany objazd dla samochodów osobowych:


Przyczyny wypadku ustala policja.
Aktualizacja
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż do wypadku w Dobrzechowie doszło po godz. 10.00. Kierowca opla na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z audi. Do szpitali trafili obaj kierowcy. Kierowca opla został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie - mówi nam Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

[Aktualizacja godz. 13.27]
Jak informuje nas OSP w Dobrzechowie, Droga Wojewódzka nr 988 jest już przejezdna.

Aktualizacja
23-letni kierujący oplem uderzył w krawężnik, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym audi, którym kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego - informuje nas Piotr Niemiec z zespołu prasowego strzyżowskiej policji. - Kierowca opla to mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. - dodaje.

[Aktualizacja godz.16.08]
Młoda kobieta odniosła lżejsze obrażenia. Przytomna przetransportowana została do Szpitala Powiatowego w Jaśle. Natomiast młody mężczyzna z wieloma obrażeniami, nieprzytomny przekazany został do transportu RATOWNKOWI 10 do KSW nr 2 Rzeszów - mówi rzeszow112.pl świadek zdarzenia.

Siły i Środki użyte w akcji:
GBA z JRG Strzyżów
GCBA z JRG Strzyżów
Ochotnicza Straż Pożarna Dobrzechów
2x Zespół Ratownictwa Medycznego
2x Policja
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - Ratownik 10

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.