Szukasz pomysłu na uwiecznienie wyjątkowej chwili? Potrzebujesz profesjonalnej sesji biznesowej? A może po prostu znudziło ci się twoje stare zdjęcie profilowe? Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałaś lub odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki SpeedyPhoto!
SpeedyPhoto to niepowtarzalna jakość zdjęć, które z miejsca są w stanie zwrócić uwagę twoich znajomych czy followersów. W ofercie firmy znajdują się sesje fotograficzne na każdą okazję - począwszy od fotografii studyjnej i plenerowej, a skończywszy na zdjęciach z wydarzeń czy też imprez okolicznościowych.

- Stawiam na autentyczność i naturalność. Wystarczy tylko do nas napisać, a wszystko ustalimy - mówi właściciel firmy, Kuba Kluz.

Kuba swoje pierwsze kroki w branży fotograficznej postawił kilka lat temu. Jako fotoreporter, brał udział w najważniejszych wydarzeniach i imprezach Podkarpacia. Nic więc dziwnego, iż z jego usług korzystały i wciąż korzystają m.in. największe redakcje regionalne, wśród których jest oczywiście również portal Rzeszów Info.

Bogate portfolio, a także pasja do fotografii, sprawiają, iż jego zdjęcia nacechowane są doskonałym warsztatem i wyczuciem momentu.

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa, skontaktuj się z Kubą już dziś! Można to zrobić np. za pośrednictwem Instagrama. To właśnie tam zapoznać się można z przykładami jego dotychczasowych prac: https://www.instagram.com/speedyphoto96/

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.