Posłuchaj:

Jedna osoba zginęła w pożarze domu jednorodzinnego w Narolu w powiecie lubaczowskim.
Informację o płonącym domu strażacy otrzymali tuż po godzinie 7, do pożaru zostały dysponowany cztery zastępy straży pożarnych z powiatu lubaczowskiego.

- W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy, ogniem objęty był drewniany dom równocześnie z gaszeniem pożarów. Strażacy przeszukiwali płonący budynek. W jednym z pokoi znaleziono ciało kobiety. Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane. Zostaną ustalone. W tym roku wyjeżdżaliśmy już aż do 89 pożarów w domach i mieszkaniach. - Poinformował brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej

- Cztery osoby zginęły, a cztery trafiły do szpitali z objawami zatrucia domami pożaru owymi bądź poparzeniami. Przyczyny pojawienia się ognia w domach i w mieszkaniach to z reguły nieostrożność osób w posługiwaniu się ogniem, w tym w rozpalaniu ognia w urządzeniach grzewczych. Niesprawne urządzenia grzewcze, uszkodzone i zanieczyszczone sadzą przewody kominowe. - Dodał Marcin Betleja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.