W związku z dzisiejszymi intensywnymi opadami deszczu na Podkarpaciu w wielu miejscach panuje krytyczna sytuacja. Wojewoda Ewa Ewa Leniart zwróciła się do szefa MON Mariusza Błaszczaka o interwencję wojska.
Po dzisiejszych gwałtownych opadach deszczu na Podkarpaciu najcięższa sytuacja panuje w powiatach Rzeszowskim, Przeworskim, Łańcuckim oraz Przemyskim. Strażacy w tych rejonach nieprzerwanie podejmują działania. Wojewoda Ewa Ewa Leniart zwróciła się do szefa MON Mariusza Błaszczaka o interwencję wojska, które pomoże w usuwaniu skutków nawałnic.

Także na skutek licznych opadów w miejscowości. Bircza w powiecie przemyski, droga krajowa K 28 jest nie przejezdna. Brak możliwości zorganizowania objazdów. Także droga wojewódzka nr 884 w miejscowści Przedmieście Dubieckie ze wzgledu na zalanie jest nieprzejezdna - taką informację otrzymaliśmy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.