Ja się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dziś około południa w fabryce mebli w Nisku doszło do wybuchu pieca. W wyniku zdarzenia zginał mężczyzna. Staramy się ustalić szczegóły zdarzenia.

Do zdarzenia miało dojść dziś w godzinach południowych w fabryce mebli przy ul. Sandomierskiej w Nisku. - Nisko ul. Sandomierska, firma produkująca meble, pow. niżański, zdarzenie (brak więcej informacji) na miejscu jednostki PSP i OSP łącznie 5 wozów, policja oraz pogotowie ratunkowe - informuje nas Piotr, czytelnik rzeszow112.pl.

Na chwilę obecną nie znamy szczegółów zdarzenia. Dlatego prosimy czytelników rzeszow112.pl, jeśli znasz szczegóły zdarzenia, masz zdjęcia, napisz nam maila redakcja@rzeszow112.pl

[Aktualizacja godz. 16.43]
Informacje przesłane nam na maila przez internautę oficjalnie potwierdził Bartosz Wilk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. - Około godziny 12.30 otrzymaliśmy informację, iż w firmie produkującej meble podczas prac serwisowych doszło do wybuchu pieca. W wyniku wybuchu na miejscu zginał 36-letni mężczyzna. Ofiara to serwisant pieca. - Nie mamy informacji o innych poszkodowanych - dodaje Bartosz Wilk.