W sobotę o godzinie 16.00 na rzeszowskim Rynku odbędzie się protest osób sceptycznych wobec istnienia śmiertelnego zagrożenia ze strony koronawirusa. Domagają się zakończenia pandemii. Zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny.
Żądamy zakończenia plandemii! - zdaniem rzeszowskich i podkarpackich covidosceptyków, pandemia została zaplanowana przez rząd, po to, aby ograniczyć wolności obywateli.

Powołując się na polskich profesorów i lekarzy - dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych - żądają zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny.

Zdaniem organizatorów protestu - Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa, niż podają oficjalne dane - przekonują organizatorzy.

Żądają zakończenia pandemii! W sobotę protest STOP COVID!
Żądają zakończenia pandemii! W sobotę protest STOP COVID!


Zdaniem organizatorów rzeszowskiego protestu rząd, jego instytucje oraz media generują panikę i strach co prowadzi do ograniczenia praw obywatelskich.

- Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszej manifestacji. Manifestacja jest dla wszystkich środowisk, ponad wszelkimi podziałami. Osoby i organizacje chętne do współorganizowania zapraszamy do kontaktu (priv: Staszek Paczkowski).

Organizatorzy
Stop Covid - Rzeszów (Podkarpacie) i okolice
stopcovid(Rzeszów)

Wydarzenie odbędzie się na rzeszowskim Rynku w sobotę 10 października.
- Równo o 16:00 widzimy się pod sceną! W JEDNOŚCI SIŁA! - czytamy na stronie wydarzenia

Portal rzeszow112.pl nada na żywo relację z tego wydarzenia. Bądźcie z nami w sobotę na naszym fan page: https://www.facebook.com/rzeszow112pl/