Policjanci z Rzeszowa poszukują mężczyzny w wieku 25-30 lat. Jest on podejrzany o napaść na tle seksualnym.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą śledztwo w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej przemocą do poddania się innej czynności seksualnej.

Do zdarzenia doszło w piątek 13 czerwca br. tuż po północy. Z ustaleń policji wynika, że pokrzywdzona wchodząc do klatki schodowej bloku przy ul. Pułaskiego została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie używając przemocy doprowadził ją do innej czynności seksualnej. Pokrzywdzonej udało się wyrwać, wybiec przed klatkę i wcisnąć kilka przycisków domofonu. Następnie napastnik zbiegł z miejsca.

Na podstawie zeznań pokrzywdzonej sporządzono portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach. Poniżej publikujemy jego wizerunek.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiści lub telefonicznie pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.