13 Października - Dzień Ratownictwa Medycznego. Wszystkim ratownikom oraz strażakom składamy najlepsze życzenia! Dziękujemy Wam za ciężką pracę! Można na Was liczyć w każdej sytuacji!
Dziś obchodzimy Święto Polskiego Ratownictwa Medycznego. W Polsce pracuje około 13 tys. ratowników medycznych. Jest to ciężka, odpowiedzialna i stresująca praca. Ratownicy medyczni, często ryzykują własne życie i zdrowie, by dotrzeć do potrzebującego na czas i udzielić mu pomocy. To oni jako pierwsi pojawiają się na miejscach wypadków, katastrofy, nagłego zachorowania i udzielają pierwszej pomocy osobom, które tej pomocy potrzebują.

Ratownikom, Ratowniczkom, załogom Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ochotnikom z WOPR, GOPR oraz lekarzom, lekarkom, jak również ratownikom z OSP i PSP i wszystkim związanym z tą branżą, życzymy owocnej pracy na rzecz wszystkich ludzi. Zawsze wygranej w biegu o ludzkie życie. Udanej współpracy między służbami. Zadowolenia z wykonywanego zawodu, satysfakcji i dużo pozytywnej energii.

Redakcja rzeszow112.pl