W semestrze roku akademickiego 2023/2024 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje kilka nowych kierunków studiów podyplomowych.
W obszarze informatyki będzie można znaleźć kierunek Big Data - technologie analizy danych. Kierunek ten przeznaczony jest dla osób, które planują rozpocząć swoją aktywność zawodową z szeroko rozumianą analizą oraz przetwarzaniem bardzo dużych zbiorów różnorodnych danych. Ponadto w obszarze marketingu internetowego pojawią się studia podyplomowe Social Media Marketing. Przygotowują one specjalistów do prowadzenia działań promocyjnych i reklamowych przy wykorzystaniu mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Snapchat, TikTok, LinkedIn czy YouTube.

W ostatnich latach obserwuje się duże zainteresowanie studiami z zakresu zarządzania jakością. Od kilku lat Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ prowadzi studia z Zarządzania jakością procesów produkcyjnych, Lean Management oraz Zarządzania jakością w branży automotive. W tym roku dodatkowo pojawią się studia z Zarządzania bezpieczeństwem i jakością w lotnictwie prowadzone przy współpracy z TUV Nord.

Dodatkowo w obszarze lotnictwa pojawiła się jeszcze jedna nowa propozycja, są to studia Zarządzanie w lotnictwie, które przygotowują do pracy w portach lotniczych, liniach lotniczych, biurach podróży i podmiotach uprawnionych do świadczenia obsługi naziemnej.

Inne tegoroczne nowości to: Psychodietetyka, Bezpieczeństwo zdrowotne, Makijaż permanentny, Menedżer ESG, Sukcesja i restrukturyzacja w biznesie.

Obecnie Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ posiada w swojej ofercie 55 kierunków, z tego 11 jest w całości prowadzonych online. Całą ofertę studiów podyplomowych WSIiZ można znaleźć CENTRUM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH WSIiZ

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.