Ponad pół tysiąca paczek papierosów usiłował przemycić w zbiorniku paliwa 39- letni ob. Polski. Przemyt udaremnili mu funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z pomocą labradorki Luny
Funkcjonariusze KAS skierowali do szczegółowej kontroli samochód osobowy na polskich numerach rejestracyjnych, którego kierowca nocą wjechał na przejście graniczne Budomierz- Hruszew.

W kontroli pomagała labradorka Luna, dzięki której funkcjonariusze dotarli do miejsca ukrycia nielegalnego towaru. 588 paczek papierosów schowanych było w przerobionym zbiorniku paliwa. Dotarcie do papierosów wymagało demontażu zbiornika.

Oprócz przypadku towaru podejrzanemu o przemyt mężczyźnie grozi także konfiskata samochodu, w którym dokonano przeróbek konstrukcyjnych.

To kolejny rozpracowany zbiornik paliwa z kontrabandą dzięki pomocy Luny. Labradorka specjalizująca się w wykrywaniu wyrobów tytoniowych pracuje na podkarpackim odcinku polsko- ukraińskiej granicy od 6 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.