Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe oficjalnie zaprezentowało nowego zawodnika, który zasilił ich barwy przed nowym sezonem. Jest nim Hubert Łęgowik, znany między innymi z torów Ekstraligowych.
Na swoich social mediach RzTŻ zapowiedział wczoraj, że o godzinie następnego 10.00 zaprezentuje pierwszego zawodnika, który dołączył do ekipy na zasadzie transferu. Jak się okazało, został nim 25- letni Hubert Łęgowik, który w poprzednim roku reprezentował barwy II Ligowego Kolejarza Opole.

Sam zawodnik przywitał się z nową ekipą w następujących słowach: - Oficjalnie mogę ogłosić, że podpisałem kontrakt z RzTŻ Rzeszów na 2 lata! Pozdrawiam wszystkich kibiców z Rzeszowa i do zobaczenia przy Hetmańskiej! napisał na swoim profilu na Faebooku oraz Instagramie.

Hubert Łęgowik ostatnie 3 sezony spędził w Kolejarzy Opole gdzie postanowił kontynuować swoją karierę po zakończeniu wieku juniora. Wcześniej występował on w barwach GKM-u Grudziądz, Wybrzeża Gdańsk oraz jego rodzimego Włókniarza. W swoim ostatnim sezonie w Ekstralidze, w 2015 r., wykręcił średnią 0,708.

Wiele wskazuje na to, że jeszcze dzisiaj o godzinie 15.00 poznamy kolejnego zawodnika, który podpisał kontrakt z RzTŻ-tem. Na razie nie wiadomo jednak, o kogo może chodzić.