1 września 2010 roku, w Pałacu Lubomirskich, zabrzmiał symboliczny "pierwszy dzwonek" otwierający nowy rozdział w historii szkolnictwa w Gminie Boguchwała. Oznaczał on inaugurację działalności Liceum Ogólnokształcącego w Boguchwale.
Od tego czasu minęło już dziesięć lat, a szkoła nadal się rozwija. Przez cały ten okres najważniejsze punkty zwrotne w jej barwnej historii, w sposób symboliczny, odzwierciedla wystawa zainicjowana i wykonana staraniem pierwszych nauczycieli Liceum, umiejscowiona w reprezentatywnym – głównym ciągu komunikacyjnym Pałacu Lubomirskich.

Liceum w Boguchwale obchodzi jubileusz
Wystawa w szkole


Wzdłuż osi czasu, której początek wyznacza rok 2010, umieszczono w porządku chronologicznym przede wszystkim materiały autopromocyjne wykorzystywane przez Liceum. Ich treść precyzyjnie oddaje ewolucję filozofii kształcenia i oferty edukacyjnej doskonalonej z każdym rokiem przez dyrekcję i zespół pedagogiczny we współpracy z organem prowadzącym.

Liceum w Boguchwale obchodzi jubileusz
Wystawa w szkole

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.