Aż sześciu zawodników wystawiła na sprzedaż Apklan Resovia w na początku zimowego okienka transferowego. Widocznie wietrzenie szatni ciągle trwa.
Beniaminek Fortuna 1. Liga jesiennej rundy z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Apklan Resovia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, z zaledwie dwoma wygranymi i 9 punktami na koncie.

W tym sezonie w klubie nastąpiła już jedna poważna rewolucja kadrowa. Ze stanowiskiem trenera pożegnał się Szymon Grabowski, a na jego miejsce przyszedł Radosław Mroczkowski. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj: Radosław Mroczkowski nowy trenerem Apklan Resovii

Jednak nowy trener zaliczył mało udany start. Nowy szkoleniowiec poprowadził drużynę w czterech spotkaniach, z czego trzy przegrał, zaś jedno zremisował. Niezadowolenie z tego powodu nie ukrywa nawet sponsor tytularny klubu, Deweloper Apklan.

Aż sześciu zawodników na sprzedaż

Widać jednak, że na zmianie trenera działacze Apklan Resovii nie zamierzają poprzestać. Na start zimowego okienka transferowego władze klubu zdecydowały się wystawić aż sześciu zawodników.

Z informacji przekazanych przez klub wynika, że na liście transferowej do sprzedaży znaleźli się:
- Wojciech Daniel - bramkarz (05.06.1987), 6 występów, dwa czyste konta
- Mateusz Kantor - obrońca (19.05.1992), dwa występy, 0 goli
- Grzegorz Płatek - pomocnik (18.04.1997), 12 występów, 1 gol
- Maksymilian Hebel - pomocnik (04.01.1997), 10 występów, 1 gol
- Przemysław Brychlik - napastnik (03.07.1989)13, występów, 0 goli
- Dawid Rogalski - napastnik (20.09.1996), 14 występów, 0 goli

Za porozumieniem stron z klubu odszedł także Simon Loshi.

Jeśli Apklan Resovia chce utrzymać się na szczeblach Fortuna 1. Liga musi natychmiast poprawić jakość i styl swojej gry. Po rozegraniu 17 spotkań, klub na swoim koncie ma zaledwie 9 punktów, zajmuje ostanie 18. miejsce.

Do przedostatniego Zagłębia Sosnowiec traci 2 punkty. A przypomnieć należy, że z ligi po sezonie spada tylko jedna drużyna. Zawodnicy wrócą na murawę za nieco ponad dwa miesiące, 27 lutego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.